Ahojte,
v piatok 30. októbra sa uskutočnila historicky prvá Diskusia Vedenie & Študenti 👷‍♀️. Študenti sa pýtali na priebeh skúškového obdobia, na podmienky štúdia, ak bude študent alebo pedagóg trpieť na ochorenie Covid 19 🆘 či na odvolávanie rektora Miroslava Fikara. Vyskytla sa otázka na novú akreditáciu i na kvalitu výučby. Na otázky ❓ odpovedal pán dekan prof. Ing. Stanislav Unčík, PhD., pani prodekanky a páni prodekani SvF STU ale i predsedníčka Akademického senátu SvF STU, ktorá je zároveň aj senátorkou v Akademickom senáte STU.
Chcete sa dozvedieť o dianí na fakulte, o dôvodoch na odvolanie rektora alebo Vás zaujíma stav rekonštrukcie fakulty 🔨? Všetko sa dozviete vo videu!
Ak ste sa nestihli spýtať na niečo čo vás zaujímalo alebo ste sa chceli podeliť o svoju skúsenosť počas dištančnej výučby, nevadí. Obdobné diskusie sa budú uskutočňovať každý mesiac 📅.

Diskusiu moderoval Matej Hucko 🎤

Tešíme sa na Vás! 😊