Ahojte,
v piatok 30. októbra sa uskutočnila historicky prvá Diskusia Vedenie & Študenti ?‍♀️. Študenti sa pýtali na priebeh skúškového obdobia, na podmienky štúdia, ak bude študent alebo pedagóg trpieť na ochorenie Covid 19 ? či na odvolávanie rektora Miroslava Fikara. Vyskytla sa otázka na novú akreditáciu i na kvalitu výučby. Na otázky ❓ odpovedal pán dekan prof. Ing. Stanislav Unčík, PhD., pani prodekanky a páni prodekani SvF STU ale i predsedníčka Akademického senátu SvF STU, ktorá je zároveň aj senátorkou v Akademickom senáte STU.
Chcete sa dozvedieť o dianí na fakulte, o dôvodoch na odvolanie rektora alebo Vás zaujíma stav rekonštrukcie fakulty ?? Všetko sa dozviete vo videu!
Ak ste sa nestihli spýtať na niečo čo vás zaujímalo alebo ste sa chceli podeliť o svoju skúsenosť počas dištančnej výučby, nevadí. Obdobné diskusie sa budú uskutočňovať každý mesiac ?.

Diskusiu moderoval Matej Hucko ?

Tešíme sa na Vás! ?