Študentský radca

Projekt zameraný na pomoc novým študentom Stavebnej fakulty STU v Bratislave. Stránka slúži ako nástroj na zlepšenie komunikácie a informovanosti študentov.

Máte nejaký problém alebo si neviete s niečím rady ? Napíšte nám na našu facebook stránku a spolu nájdeme odpoveď. 

Našu facebookovu stránku nájdete kliknutím SEM.

Sledujte sociálne siete Stavebnej fakulty ako i Združenia študentov a Študentského radcu. Tým máte istotu, že vám nikdy nič neujde. 

Užitočné pomôcky

Pri vypracovávaní zadaní a záverečných prác často pracujeme so softvérom, ktorý možno nie uplne dokonale ovládame. Chceli by sme vám pridať zopár návodov ako pracovať so základnými softvérmii ako sú Autocad, Archicad a Revit.
Pridávam sem appku SW FEA 2D Frame Analysis, ktorá vám uľahčí život so statikou a k nej aj jednoduchý tutoriál, ďalšie si viete nájsť aj vy sami na youtube +yt kanál, kde máte v jednoduchých krokoch vysvetlenia k matematike 2:
Pripravujeme pre vás niečo nové ohľadom štúdia ?‍♀️?‍♂️, keďže je situácia taká aká je.
Táto novinka bude fungovať na platforme G – Suite, a preto by sme vás chceli poprosiť, aby ste si tí, ktorí ho ešte nemáte funkčný, založili svoje konto. Okrem toho, že cez tento nástroj viete komunikovať s vyučujúcimi ?‍?, či urobiť skupinový meet??, má táto appka i neobmedzený disk ?. Prikladáme návod na založenie účtu:
Tešíme sa na vás! ?