Vianočný punč

Predvianočný čas už tradične partí akcia pod názvom Vianočný punč. V roku 2019 sa dokonca táto akcia spojila s podujatím Stavbárovica a vytvorilo sa tak zaujímavé duo. Na svoje si tak prišli milovníci príjemného vianočného punču aj poriadnej zábavy v jednom z Bratislavských barov.

Vianočný punč 2020 – z dôvodu pandémie koronavírusu a online výučby sa podujatie neuskutočnilo 🙁

Vianočný punč & Stavbárovica 2019

?❗️Je to tu❗️?

Drahí priatelia a priaznivci Združenia študentov Stavebnej fakulty?‍♀️??‍♂️dve najviac klišé akcie sa spojili aby tak vytvorili to pravé, niečo viac a niečo menej vianočné.
Príďte teda stráviť spolu s nami posledné,melancholické chvíle zimného semestra aj kalendárneho roka a premeňme ich na tie viac príjemné, s pohárikom teplého punču?, s miskou kapustnice? alebo sladkou ? v ? a debatou so svojimi známymi i neznámymi.?? 
Stavebná fakulta STU v Bratislave

Vianočný punč 2018

Keďže prechod nad átriom je uzatvorený, všetci musíme prechádzať okolo Jagy. Využime to a spoločne si pripime teplým punčom nech sa naštartujeme na predtermíny, ktoré nás o chvíľku čakajú. Juchuu, všetci sa už tešíme.
Združenie študentov SvF pozýva všetkých, ktorým zostalo ešte kúsok chuti a odhodlania počúvať koledy na vianočnú párty, ktorá sa uskutoční 12. decembra od 14:00 hodiny. Ak nemáte chuť na koledy možno dostanete chuť na kapustnicu, takže sa určite zastavte ?
Čaká nás aj kvíz, takže si rýchlo začnite hľadať kamošov, nech môžte utvoriť tím a vyhrať super ceny.
Už sa na vás teší vaše Združenie študentov.