Dvojbodka pred semestrom

Začiatok nového akademického roka už tradične patrí dvojbodke pred semestrom. 

Dvojbodka pod rúškom + Valné zdromaždenie ZŠ Svf – online

Tohtoročná dvojbodka bola iná ako po minulé roky. Namiesto grilovačky, a čapovaného pivka v átriu boli náplňou najmä zaujímavé prednášky od ľudí zo stavebnej praxe a hry o rôzne ceny. 

Dvojbodka pred semestrom 2019

❗️Aj tento rok si pre vás členovia Rady združenia študentov Stavebnej fakulty pripravili ?Dvojbodku? pred semestrom, kde sa budete môcť porozprávať s vedením fakulty a s členmi rady ZŠSvF, študentskými zástupcami v akademických senátoch či s predsedom valného zbromaždenia Študentskej rady vysokých škôl. Odhalíme oficiálne nové logo združenia. Počas konania akcie budú pre vás pripravené vafle, čapovaná kofola a pivo. Spolu sa zabavíme pri stavaní domov zo stavbárskej stavebnice. ❗️

Dvojbodka pred semestrom 2017

Združenie študentov stavebnej fakulty vás srdečne pozýva na Dvojbodku pred semestrom. Stretneme sa v UTOROK 03.10.2017 v miestnosti B108 Stavebnej fakulty STU v popoludňajších hodinách. Ako vždy aj tento rok sa bude niesť v pohodovej nálade . Na pláne je zopár prezentácií ako napríklad prezentácia o stáži v Nepále, ale odprezentujú sa aj rôzne organizácie, ktoré na našej fakulte fungujú. Nebude chýbať ani diskusia s vedením fakulty kde sa môžete opýtať na akýkolvek problém, ktorý vás na fakulte trápi. Samozreje budú aj legendárne združenárske palacinky, hudba, luxusné vínko z Pezinka, brutal total vynikajúce domace limonády a dobrá nálada. Po Dvojbodke sa s nád s vami vidíme aj na Stavbárskom srdci v Babylone
Tešíme sa na vás .
ZSSvF