Your Knowledge

Obľúbené viacdňové podujatie určené na spojenie teórie, praxe a zábavy. Pravidelne sa koná v kaštieli v Kočovciach.

Your Knowledge 2020 – z dôvodu pandémie koronavírusu a online výučby sa podujatie neuskutočnilo 🙁 

Ctení priaznivci Your Knowlegde, s poľutovaním Vám oznamujeme, že z dôvodu odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva SR c súvislosti s vývojom ochorenia Coronaviru (COVID-19) rušíme naše podujatie Your Knowledge 2020, ktoré bolo plánované na víkend 03.04 – 05.04.2020.
Za pochopenie ďakujeme a veríme, že zachováte podujatiu priazeň.
Celý organizačný tím ďakuje všetkým záujemcom o prejavený záujem a praje veľa zdravia.

Your Knowledge 2019

Your Knowledge 2019 máme úspešne za sebou. Hoci bolo avizované nepriaznivé počasie, užili sme si dni plné dobrej nálady. Mali sme možnosť vidieť a komunikovať s odborníkmi priamo z praxe (Fatrafol.hydroizolacie, M-House, Schiedel Slovensko, Baumit Slovensko, doc.Ing. Zuzana STRAKOVÁ, Phd., Hilti, CAD expert) a vedením školy. Vidíme sa opäť o rok.

Your Knowledge 2018

Ďalší úspešný ročník projektu Your Knowledge 2018 v Kaštieli v Kočovciach máme za sebou, opäť sa stretla skvelá partia ľudí, s ktorou sme sa zabávali na našom programe, súťažiach a vzdelávali od odborníkov z praxe (MC Bauchemie, A.W.A.L. expertni a projektová kancelář,

Baumit SlovenskoAcademy X s.r.o.I Can Academy – osobný rozvoj).

Your Knowledge 2017 

Čaute všetci
Tradične vás aj tetnto rok pozývame na úspešný projekt, ktorý prepája teóriu, prax a zábavu.
Toto je akcia, na ktorú Vás skutočne pozývame, to znamená že všetko budete mať zadarmo od cesty, stravy, ubytovania až po program.
Ak niekto nevie o čo ide, je to víkend, ktorý sa koná v kaštieli, ktorý má v správe naša fakulta. Cez tento víkend zažijete viac ako prednášky plné teórie. Môžte sa tešiť na:
– zaujímavých ľudí aj z televízie, ktorí sa s vami podelia o praktické skúsenosti
– športové aktivity
– logické súťaže
– rýchlokurz počítačového modelovania
– diskusiu s vedením fakulty
– zábavné večery
– spoznávanie nových ľudí
a to všetko v príjemnom prostredí areálu kaštieľa.
Veľmi radi by sme zobrali a spoznali všetkých študentov stavebnej fakulty ale bohužiaľ nemáme na to kapacity. Preto vás budeme vyberať na základe vašich motivačných listov, v ktorých napíšete prečo by ste sa mali zúčastniť tohto víkendu práve vy.
Motivačné listy zasielajte na mailovú adresu YK@zssvf.sk do 9.4.2017 do 23:00 v rozsahu maximále 1 strany, kde bude vaše meno, odbor, ročník, telefónne číslo a veľkosť trička.
Tešíme sa hlavne na nové tváre.
Prváci, druháci nehanbite sa, získate veľa kontaktov, ktoré budú pre vás vo vašom štúdiu ešte možno nápomocné, tak smelo do písania. Starších pozývame tiež, len počítamé s tým,že už sa nehanbia ?