Študentská čast akademického senátu Stavebnej fakulty

Študentskú časť akademického senátu Stavebnej fakulty tvorí 11 študentov. Aktuálne funkčné obdobie: 2019-2023.

Novinky 

Online Stretnutie Študentskej časti Akademického senátu Stavebnej fakulty STU

Čaute všetci,
máme za sebou online stretnutie Študentskej časti Akademického senátu Stavebnej fakulty STU, na ktorom prebehla konštruktívna diskusia k dianiu na fakulte a hlavne celkovo na našej univerzite.
Vedzte, že nie sme ľahostajní k aktuálnej situácii a snažíme sa vás zastupovať najlepšie ako vieme. Uvedomujeme si, že v komunikácií s vami máme rezervy a máme sa kam posunúť. Preto začneme prinášať krátke postrehy z každého zasadnutia, ktoré by vás mohli zaujímať. Ak máte nejaké otázky ohľadne senátu, problémy alebo nápady kľudne nám ich píšte do komentárov. Vaši senátori ♥

KONVENT AKADEMICKÝCH SENÁTOV 2019

Slovenská technická univerzita v Bratislave na konvente akademických senátov 2019 z toho 5 členov z Akademického senátu Stavebnej fakulty. 

Milí priatelia,
dovoľte nám ešte raz poďakovať za Vašu účasť na Konvente Akademických senátov 2019. Pohľad na rokovaciu sálu NR SR plne obsadenú študentmi nás utvrdil v tom, že organizácia podujatí ako je Konvent akademických senátov má zmysel.
Vysoké školstvo si bude vyberať akou cestou sa vyberie, a tento krát budú pri výbere budúcnosti vysokých škôl zohrávať aktívnu úlohu aj študenti. Veríme, že tému zabezpečovania kvality sme Vám priblížili a vzbudili záujem o účasť v orgánoch hodnotenia kvality vysokého školstva!
Ďakujeme! Vidíme sa čoskoro opäť!

Členovia Študentskej časti akademického senátu Stavebnej fakulty

Bc. Tomáš Šaliga

Bc. Tomáš Šaliga

Predseda ZŠ SvF, člen ŠČAS SvF, člen ŠČAS STU, člen ŠRVŠ

 

Ľudia ma skôr poznajú pod menom ŠALO. Som zo severu Slovenska, Kežmarku. Rád športujem a v škole ma najviac bavia BIM technológie a inovácie v stavebníctve.

 Stavebná fakulta STU                                       – I-TZB – 1. ročník

Bc. Milan Švolík

Bc. Milan Švolík

Podredseda ZŠ SvF, člen ŠČAS SvF, podpredseda ŠČAS STU, predseda VZ ŠRVŠ

Pochádzam z malebnej dedinky Kozárovce. Medzi moje záľuby patrí cestovanie, vinohradníctvo a športové hasičstvo. Na SvF sa rád venujem okrem štúdia aj sociálnemu životu študentov, akademickej samospráve a reprezentácií študentov SvF na celouniverzitnej ale aj celoslovenskej úrovni.

Stavebná fakulta STU                                      – I-TS – 2. ročník

Bc. Matej Hucko

Bc. Matej Hucko

Tajomník ZŠ SvF, člen ŠČAS SvF, Web design ZŠ SvF

Pochádzam z Kysuckého Lieskovca, je to dedinka na Kysuciach. Nie na Orave !          O budúcnosť stavebníctva sa nebojím preto som ho išiel študovať. Baví ma BIM a rôzne grafické a modelovacie softvéry. Na škole si zo všetkého najviac užívam ZŠ SvF je to taká moja druhá rodina.

Stavebná fakulta STU                                      – I-TZB – 1. ročník

Bc. Peter Kubica

Bc. Peter Kubica

Člen rady ZŠ SvF, Člen ŠČAS SvF

Pochádzam z Ochodnice, dedinky neďaleko Kysuckého nového mesta. Okrem štúdia na Stavebnej fakulte sa venujem taktiež rôznym spôsobom, ako spríjemniť život na fakulte pre všetkých jej študentov. Som aktívnym členom Rady ZŠ SvF a taktiež členom AS Svf. Najradšej som, keď môžem ľudí navôkol seba spraviť šťastnejšími alebo ich jednoducho rozosmiať.

Stavebná fakulta STU                 – I-PSA – 1. ročník

Bc. Diana Bieliková

Bc. Diana Bieliková

Člen rady ZŠ SvF, Člen ŠČAS SvF

Pochádzam z Piešťan a medzi moje záľuby patrí tvorba. Kreslenie, písanie článkov alebo voľnej poézie. Taktiež ma baví pomoc ľuďom, ktorí ju potrebujú, či už ide o študentov alebo o ľudí v núdzi, a managovanie času alebo rôznych úloh.

Stavebná fakulta STU               – I-TS – 1. ročník

Peter Trudič

Peter Trudič

Člen rady ZŠSvF

Pochádzam z malej dedinky pri Bardejove. Medzi moje záľuby patrí čítanie kníh, historické a vojnové filmy, tanec, hudba, spev.Rad chodím so spolužiakmi a kamarátkami na pivo, diskotéky a hráme spoločenské hry. Rád pomôžem ak niekto potrebuje pomoc. Som spoľahlivý, nekonfliktný a rád sa učím novým veciam.

Stavebná fakulta STU               – B-PSA – 3. ročník

Ing. Nora Naddourová

Ing. Nora Naddourová

Člen rady ZŠSvF, Člen ŠČAS SvF

Som z Alekšiniec. Mám rada teplé letné večery s rodinou a kamarátmi. Vo voľnom čase rada čítam, vyšívam alebo pozerám videá. Mojou vášňou je cestovanie, ktoré sa snažím skĺbiť s vášňou k stavebnej fakulte. Milujem ľudí, ktorí sa usmievajú, keď kráčajú po jej chodbách.

Stavebná fakulta STU                – D-TKPS4 – 2. ročník

Ing. Baja Junasová

Ing. Baja Junasová

Člen rady ZŠSvF, Člen ŠČAS SvF

Stavebná fakulta STU               – D-TTPB4 – 2. ročník

Nina Velická

Nina Velická

Člen ŠČAS SvF

Stavebná fakulta STU               – D-TTPB4 – 2. ročník

Ing. Matthias Marcel Jean Arnould

Ing. Matthias Marcel Jean Arnould

Člen ŠČAS SvF

Stavebná fakulta STU               – D-TKPS4 – 3. ročník

Bc. Lucia Bučková

Bc. Lucia Bučková

Člen ŠČAS SvF

Stavebná fakulta STU               – I-TS – 2. ročník