Ples Stavbárov

Reprezentačný ples stavbárov 2021 – z dôvodu pandémie koronavírusu a online výučby sa podujatie neuskutočnilo 🙁

Reprezentačný ples stavbárov 2020

V piatok 21.februára 2020 sa uskutočnil Reprezentačný ples Stavebnej fakulty STU v Bratislave. Priestory DANCEHAUSU sa o 18. hodine zapĺňali študentmi, pedagógmi ale aj absolventmi školy, ktorí sa zabávali do skorých ranných hodín.
Ples slávnostne otvoril dekan fakulty prof. Stanislav Unčík. Hostí celým večerom sprevádzal známy moderátor a standupista Jakub Lužina. O zábavu na tanečnom parkete sa postarala skupina Walk On. Počas večera vystúpil folklórny súbor Technik STU a tanečníci z DANCEHAUSU, ktorí nám predviedli klasické a latinskoamerické tance.
Veľké poďakovanie patrí organizátorom, vedeniu školy a sponzorom. Tohtoročným generálnym sponzorom bol DYNAMIK HOLDING, a.s. a špeciálnym sponzorom J&T REAL ESTATE, a.s.. Ďalší sponzori: STRABAG, s.r.o., EUROVIA SK, s.r.o., Premac, spol. s.r.o., Keller, spol. s.r.o., PERI, spol. s.r.o., Academy X, s.r.o., CINEMAX Bratislava, s.r.o., Ovocno, s.r.o., Red Bull Slovensko, s.r.o., Shisha family, s.r.o., DOKA Slovakia, s.r.o., PPG Deco Slovakia, s.r.o. a ANWELL, s.r.o..
Najväčšiu akciu roka máme za sebou. Dúfam, že si každý prišiel na svoje a všetci ste s večerom spokojný. Myslím že každý z organizátorov spravil pre to všetko čo mohol a vedel, za jedným večerom boli mesiace práce a vynaloženej energie aby sa tento jeden večer vydaril čo najlepšie. Samozrejme, nič nie je dokonalé, stále je čo zlepšovať a posúvať sa k lepšiemu a my sami sme si vedomí pár vecí, ktoré mohli byť lepšie. A preto vás poprosím ak máte nejaké dotazy čo by ste navrhovali zmeniť, adresujte ich Zš SvF, či už správou alebo osobne.
Chcem poďakovať mojim kolegom z tímu, všetkým zúčastneným na prípravách, účinkujúcim a v neposlednom rade hosťom, pretože všetci spolu sme vytvorili peknú prácu, na ktorú môžme byť hrdí. Dúfam, že sa minimálne v takejto zostave, a možno aj väčšej stretneme aj o rok.
Dobre dospite a prajem ešte pekný zvyšok dňa.