Bodka za semestrom

Bodka za semestrom je obľúbené podujatie, ktoré symbolizuje koniec semestra a začiatok skúškového obdobia. Podujatie, ktoré spríjení predskúškové chvíle a dokonale nabudí do štúdia, či načrtne nové priateľstvá a spomienky na fakultu.

Bodka za semestrom 2020 – z dôvodu pandémie koronavírusu a online výučby sa podujatie neuskutočnilo 🙁 

Bodka za semestrom 2018

Začali ti skúšky a ty stále nevieš ako zvládnuť toľko stresu ? Združenie študentov má pre teba riešenie! BODKA ZA SEMESTROM 2018!! Spolu dáme bodku za ďalším semestrom. Nezabudnuteľná bublinková show priamo v átriu stavebnej fakulty až do 20:00. Stretneme sa v stredu 9.5.2018 od 13:00. Pripravili sme pre Vás kopu zábavy, hudby, čapovaného pivka a kofolky, vínka, grilovaného mäska a špekačiek. Tak neváhaj príď sa zabaviť, odreagovať, pokecať. ? #všadesamébublinky

Trápi ťa niečo ? Chcel by si niečo zmeniť alebo máš s niečim problém? Aj s týmito otázkami sa môžeš obrátiť na nás počas celej akcie alebo priamo na vedenie fakulty. Ešte stále nie si rozhodnutý ? Ani tentokrát nebudú chýbať združenárske palacinky a domáca citronáda. A veľa veľa veľa bubliniek.

Bodka za semestrom 2017

Združenie študentov stavebnej fakulty Vás pozýva na Bodku za semestrom. Stretneme sa v stredu 3.5. v átriu Stavebnej fakulty STU o 13:00 . Budete môcť otestovať svoje schopnosti v naozajstnom gladiátorskom súboji a v ďalších hrách, po ktorých sa môžete občerstviť pivkom/vínkom a chutnými palacinkami alebo si opečiete špekačku na našom ohni. Čakajú na Vás aj prednášky na zaujímavé témy, ako napríklad „Má význam obnovovať budovy?..“ . Nebude chýbať hudba a dobrá nálada až do večera. Tak neváhaj a PRÍĎ SI VYDÝCHNUŤ!!